Кравчук розкритикував форум "Русский Донбас"

Россія і сепаратисти вимагають від України одне, а самі роблять зовсім інше, каже Кравчук. Голова української делегації в ТКГ звернув увагу, що Пушилін заявив спочатку про створення державних утворень, а потім — про поступову інтеграцію до РФ.

Голова української делегації в ТКГ звернув увагу, що Пушилін заявив спочатку про створення державних утворень, а потім — про поступову інтеграцію до РФ

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу Леонід Кравчук піддав критиці суперечливу позицію РФ і представників бойовиків щодо долі Донбасу. Свою думку Кравчук висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" у зв'язку із форумом "Російський Донбас", який відбувся в окупованому Донецьку.

"Коли ми збираємося на засідання ТКГ, представник Росії і представники Донецької та Луганської областей говорять про те, що Україна повинна ухвалювати відповідні закони, повинна створювати умови і передумови для того, щоб мир на Донбасі настав. Тобто вони кажуть, що все нібито залежить від України. Коли ми діятимемо так, як потрібно, мир настане. Але я чую, їхній ватажок (Денис Пушилін, "ДНР" - ред.) говорить про те, що ні, йдеться про інше, про створення національних російських держав і навіть не в межах неконтрольованих Україною районів, а в межах Донецької та Луганської областей. Зовсім інша філософія, підхід", - заявив Кравчук.

При цьому він поставив під сумнів питання про те, чи мають люди, які представляють Донецьку і Луганську області, таку ж саму думку, як сепаратистські ватажки цих регіонів.

"Я поставлю питання на наступній зустрічі Гризлову (глава делегації Росії в ТКГ - ред.): як вам вірити, якщо йдеться про створення національних російських державних структур з інтеграцією в Росію?", - пообіцяв Кравчук.

Голова української делегації в ТКГ звернув увагу, що Пушилін заявив спочатку про створення державних утворень, а потім — про поступову інтеграцію.

"Вони поводяться дуже хитро, думаю, вони скоро перехитрять самі себе. Вони думають, що ніхто не зрозуміє, чого вони хочуть насправді. Я вам навів приклад ТКГ, і те, що їхній ватажок казав - діаметрально протилежні речі. Я задаю питання: кому вірити? Гризлову, підлеглим Росії ОРДЛО, Пушиліну? Ми живемо в незавершеному просторі - вінв є, і його немає", - зазначив Кравчук.

Як повідомлялося раніше, пресс-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Росія не має наміру приєднувати до себе Донбас - це питання не стоїть на порядку денному. Таку заяву представник Кремля зробив, коментуючи висловлювання журналістки Маргарити Симоньян, яка на форумі "Російський Донбас" в Донецьку закликала включити регіон до складу РФ.

За матеріалами :112.ua
Добавлено: 30-01-2021, 18:00
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх