У ДР Конго знову виявили вірус Ебола – ВООЗ

У Демократичній Республіці Конго, влада якої 2020 року оголосила про подолання спалаху вірусу Ебола, у лютому 2021 року виявили новий випадок інфікування. Про це 7 лютого поінформувала Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ).

Новий випадок вірусу Ебола підтвердили в місті Бутембо провінції Північне Ківу, другій у країні за чисельністю населення.

"Філія Національного інституту біомедичних досліджень (INRB) у Бутембо підтвердила вірус Ебола у зразках, узятих у пацієнтки із симптомами, схожими на Еболу, яка звернулася за лікуванням у місцевий медичний центр. Жінка була дружиною чоловіка, який пережив вірус Ебола. Вона вже померла", – ідеться в повідомленні ВООЗ.

Про новий спалах вірусу Ебола в ДР Конго гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебреєсус заявляв 1 червня 2020 року.

У листопаді влада африканської держави відзвітувала про подолання спалаху Ебола. Загалом заразилося 130 осіб, 55 пацієнтів померли. Міністерка охорони здоров'я ДР Конго Етені Лонгондо говорила, що це був уже 11-й спалах вірусу з 1976 року.

Як зазначає ВООЗ, вірус Ебола спричиняє гостру тяжку хворобу, яка за відсутності лікування часто закінчується смертю. Летальність становить майже 50%. Вірус передають людям дикі тварини, його поширення відбувається шляхом передавання від людини до людини.

За матеріалами: Гордон
Добавлено: 10-02-2021, 16:30
0

Похожие публикацииДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх