В яких умовах українські школярі завершатимуть навчальний рік (ВІДЕО)

Загалом навчальний рік у школах повинен закінчитись не пізніше 1 липня.

Цьогоріч підсумкове оцінювання школярів за потреби може проходити у дистанційному форматі.

Про це у середу, 28 квітня, йдеться у листі Міністерства освіти та науки щодо організації завершення навчального року 2020-2021. 


"Оцінювання, зокрема підсумкове, результатів навчання здобувачів освіти за потреби може відбуватися з використанням технологій дистанційного навчання", – підтвердили у МОН

У відомстві також  наголосили, що важливо забезпечити права учнів на продовження здобуття освіти. 

Зокрема перевести школярів на наступний рік навчання, а також видати табелі або документів про освіту випускникам в умовах посилених епідеміологічних заходів. 

Загалом навчальний рік у школах повинен закінчитись не пізніше 1 липня. 

При цьому у МОН нагадали, що за організацію навчального процесу протягом року відповідають педагогічні ради закладів. 

Тому школи самостійно визначають початок літніх канікул. 

Контрольні онлайн. У міністерстві освіти оголосили, що через пандемію підсумкове оцінювання школярів можна проводити дистанційно. Також школи можуть самі визначитися, коли відпускати дітей на канікули, але закінчитися навчальний рік має не пізніше 1 липня.  

Тим часом столиця виходить із локдауну. Таке рішення ухвалила комісія з надзвичайних ситуацій міста. Суворі карантинні обмеження для киян знімають у суботу. Тоді, в звичайному режимі, без спецперепусток, запрацює громадський транспорт. Поновлять із першого травня свою роботу торговельно-розважальні центри, ресторани, кав’ярні, ринки та ярмарки, спортзали та фітнес-центри. А вже 5 травня до навчальних закладів повернуться столичні дошкільнята, школярі та студенти. 


За матеріалами: ТСН
Добавлено: 29-04-2021, 13:00
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх