Верховна Рада планує призначити трьох міністрів: онлайн

Сьогодні Рада може призначити міністрами Ляшка, Кубракова і Любченка

Також парламент планує розглянути проєкт закону щодо дерадянізації українського законодавства.

Верховна Рада планує призначити трьох міністрів: онлайн

Верховна Рада 20 травня планує призначити Віктора Ляшка міністром охорони здоров’я, Олександра Кубракова – міністром інфраструктури, а Олексія Любченка – віцепрем'єр-міністром – міністром економіки України. Про це йдеться у порядку денному парламенту.

Крім того, у першому читанні народні депутати розглянуть проєкт закону №4066 “Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та надання послуг поштового зв'язку України”.

Також за основу парламент розгляне проєкт закону №4284 “Про дерадянізацію законодавства України”.

У другому читанні Верховна Рада розгляне законопроєкт №2689 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права”.

Законопроєкт №5118 “Про внесення змін до статті 215 Податкового кодексу України щодо встановлення знижених ставок акцизного податку на алкогольні напої (пиво) для малих виробників пива” депутати мають включити до порядку денного та ухвалити щодо нього рішення.

Також у другому читанні парламентарії планують розглянути проєкт закону №5119 “Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального" щодо спрощення господарської діяльності з виробництва пива, вин виноградних, вин плодово-ягідних, напоїв медових”.

За основу Рада розгляне проєкт закону №5017 “про внесення змін до Закону України "Про космічну діяльність" щодо визначення статусу та розподілу повноважень між центральними органами виконавчої влади у сфері космічної діяльності”.


Нагадаємо, 18 травня Верховна Рада звільнила Ігоря Петрашка з посади міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, а Владислава Криклія - з посади міністра інфраструктури.

Того ж дня парламент відправив у відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Він обіймав посаду міністра охорони здоров’я з 30 березня 2020 року. Тоді Верховна Рада лише з другої спроби змогла проголосувати за його призначення.

Максим Степанов вважає, що політичні сили не вдоволені його "боротьбою за високі зарплати і соціальні гарантії медиків". Свою відставку він назвав "підкилимними іграми", які влаштували "політичні сили з низьким рейтингом".

Про те, що збилося всередині державної машини, яка так довго оберігала некомпетентного, але сильно амбітного міністра читайте у статті Алли Котляр "Нахабство – друге щастя".

Серед інших питань сьогоднішнього порядку денного чергового засідання ВР - питання про звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення 2020 року, законопроєкт про Службу військового капеланства, законопроєкти про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та до закону України "Про лікарські засоби" щодо заборони продажу лікарських засобів дітям.

Крім цього, на 16.00 20 травня заплановане також проведення позачергового засідання Ради. В ході нього буде розглянуто законопроєкт щодо окремих питань приєднання до газотранспортної або газорозподільчої системи та низку інших питань.

ПО МАТЕРIАЛАМ: ZN.UA
Добавлено: 20-05-2021, 10:11
0

Похожие публикацииДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх