Україна вирішила вимагати у Росії репарації

Україна має намір домагатися деокупацію Криму та виплати компенсацій за його анексію

В уряді затвердили Стратегію зовнішньої політики України, яка визначає політику щодо Росії.

Україна може переглянути відносини з Росією тільки після припинення збройної агресії і виплати репарацій. Про це йдеться в Стратегії зовнішньої політики України, яка була прийнята на засіданні Кабміну в середу, 9 червня.

У документі наголошується, що тільки при виконанні цих умов Київ готовий перейти до політики мирного співіснування з РФ.

Також в документі закріплено, що Україна у своїй зовнішній політиці на російському напрямку буде домагатися припинення збройного конфлікту та повернення тимчасово окупованих територій. При цьому передбачається, що це відбудеться не скоро, і до цього Київ буде прагнути скоротити залежність від торгівлі з Москвою.

"Очевидними умовами перегляду відносин з Російською Федерацією та переходу від конфронтації до" мирного співіснування "повинні бути припинення РФ агресії проти України і повернення тимчасово окупованих територій, здійснення компенсації та інших форм репарації за шкоду, заподіяну Україні внаслідок тимчасової окупації територій", - йдеться в документі.

Серед інших вимог до Росії також значиться відмова від практики втручання у внутрішні справи України.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський хаявіл, що деоккупація Криму - спільне завдання світу.

В ОП назвали головні завдання Кримської платформи

За матеріалами:  Корреспондент.net 
Добавлено: 10-06-2021, 12:30
0

Похожие публикацииДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх