Кличко до 50-річчя опублікував міні-фільм (ВІДЕО)

Віталію Кличку виповнилося 50 років. Мер Києва і лідер партії УДАР Віталій Кличко до дня свого 50-річчя опублікував біографічний міні-фільм.Меру української столиці сьогодні виповнюється 50 років і він показав нарізку яскравих моментів свого життя.

Мер Києва і лідер партії УДАР Віталій Кличко до дня свого 50-річчя опублікував біографічний міні-фільм.


"Життя лине швидко. Й іноді, згадуючи його моменти, думаєш: невже це все було зі мною? Чи хотів би я змінити щось, якби була така можливість? Мабуть, ні. Всі виклики, які долав, і всі радощі, які пережив - це моя історія. і історія людей, які були поруч і які сьогодні поруч зі мною. Колись я вибрав своїм девізом слова: немає нічого неможливого! І це було і залишається моїм життєвим кредо. Тому що так і є - якщо ти віриш в себе, в свою мрію, в свою справу і готовий працювати і битися до кінця. Переможного!" - написав Кличко до відео.

Він зазначив, що це тільки екватор життя.

"З таким настроєм я і буду зустрічати завтра (19 липня) свої 50. Всього 50, бо попереду ще багато історій! А відео - про мої перші 50", - додав він.


Зазначимо, Кличко очолив рейтинг голів держадміністрацій журналу Корреспондент, а також став переможцем премії Людина року-2020 на номінації Міський голова року.

За матеріалами:  Корреспондент.net 
Добавлено: 20-07-2021, 16:00
0

Похожие публикацииДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх