В окупованому Криму росіяни незаконно ув'язнили 16 журналістів

Окупанти з рф ув’язнили 16 журналістів, які висвітлювали порушення прав людини і свободи слова в тимчасово окупованому Криму. Станом на 4 червня 2024 року Росії незаконно ув’язнила 218 людей, не менше 16 з яких – журналісти, громадянські журналісти і блогери. Про це повідомили у Представництві президента України в Автономній Республіці Крим.

Ув’язнені журналісти, які висвітлювали порушення прав людини і свободи слова в окупованому Криму: Ірина Данилович, Осман Аріфмеметов, Олексій Бессарабов, Тимур Ібрагімов, Ремзі Бекіров, Вілен Темер’янов, Марлен (Сулейман) Асанов, Наріман Джелял, Рустем Шейхалієв, Сервер Мустафаєв, Владислав Єсипенко, Амет Сулейманов, Асан Ахтемов, Руслан Сулейманов, Сейран Салієв та Дмитро Штибліков.

У Представництві президента наголосили, що російські окупанти практично одразу зруйнували медіаландшафт півострова.

«Політика нищення незалежних медіа відбирає у жителів Криму доступ до альтернативної інформації, натомість створюючи пропагандистську бульбашку. Після повномасштабного вторгнення 2022 року отримання об’єктивної інформації з окупованого Криму стало ще складніше, а змінами у законодавстві Росії значно спростила для себе утиски медіа та полегшила формування списків так званих «екстремістів»».

Фото: Детектор медіа
Крим, журналісти, права людини, незаконно
Добавлено: 8-06-2024, 11:40
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх