Навальний надіслав вісточку з Матроської тиші

В "Матроської тиші" опозиціонера помістили в тримісну камеру карантинного відділення, де він знаходиться один

Російський опозиціонер Олексій Навальний, який на цю годину знаходиться в спецблоці СІЗО "Матроська тиша" надіслав повідомлення. Воно було опубліковано на його сторінці в Instagram.

В'язень Кремля розповів, в яких умовах він знаходиться. За його словами, в невеликій камері, в якій він буде ще перебувати місяць, є вікно і залізне ліжко. "Правда, ця ліжко без сервоприводу, що змінює положення спини і ніг. Зате тут в тіло не встромляють голки з трубками і не підключають до мене дроти (по краі̆неі̆ міру поки). І ще говорять рідною мовою. Большоі̆ плюс", — іронізує опозиціонер .

Наперекір тюремногму утриманню, Навальний не шкодує, що повернувся Росію. "Інакше я вчинити не міг, і в цьому немає ні пафосу, ні жертовності, ні фаталізму. Повністю раціональний̆ вибір". Як вважає російський опозиціонер, він не може більше миритися з "безсоромною брехнею Путіна і його друзеі̆, які загрузли в корупції".

В'язень Кремля вважає, що корупція, брехня і беззаконня роблять гірше, бідніше і коротше життя кожної людини, тому не можна покірно це терпіти. Навальний додав, що з усіх сил намагається втриматися, попри погрози, спробу убивства і в'язницю.

Нагадаємо, приїзд на батьківщину у Навального запланований на 17 січня 2021 року. Опозиціонер збирається скористатися послугами авіакомпанії "Перемога", що належить "Аерофлоту". Перш ніж зізнатися, що дозрів до приїзду в Росію.

На думку політика, президент РФ Володимир Путін, що вже висловлювався про отруєння Навального, зараз обурюється і "велить своїм слугам зробити все, щоб я не повернувся".

За матеріалами:  Comments.ua
Добавлено: 20-01-2021, 12:30
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх