Зеленський в Катарі: головна мета поїздки

Зеленський прибув у Катар обговорювати експорт. Також піднімуть тему інвестицій в українські стартапи та участі в приватизації в Україні.

Зеленський прилетів у Катар

Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою прибув з офіційним візитом у Катар. Про це прес-служба Офісу президента повідомила 4 квітня.

"Президент зустрінеться з Еміром Держави Катар шейхом Тамімом бін Хамадом Аль Тані та прем'єр-міністром, міністром внутрішніх справ Катару Халідом бін Халіфою Аль Тані. Також заплановано підписання низки важливих двосторонніх документів", - повідомили в ОПУ.facebook

Позаштатний радник глави Офісу президента Тимофій Милованов розповів, що ключовими темами візиту Зеленського в Катар стануть продовольча безпека, експорт та спільні інвестиції в сектор розвідки видобутку газу.

За його словами, також будуть розглядатися експорт в Катар і прилеглі регіони через цю країну продукції сільського господарства, постачання зрідженого газу і агропродукції.

Також представники сторін піднімуть тему інвестицій в українські стартапи та участі в приватизації в Україні.

"Спільні проекти дозволять збільшити інвестиції в Україну, створити додаткові робочі місця, наростити міжнародну торгівлю і посилити позиції на міжнародних ринках. Катар є для України довгостроковим стратегічним партнером і цей візит дозволить окреслити основні пріоритети цього партнерства", - цитує Милованова Інтерфакс-Україна.

Нагадаємо, що порт в Миколаєві передали в концесію Катару.

Катарська компанія на першому етапі інвестує в розвиток порту Ольвія близько 3,4 млрд грн. Концесійний платіж встановлений на рівні 80 млн грн на рік.

За матеріалами:  Корреспондент.net 
Добавлено: 5-04-2021, 07:30
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх