"Індійський" штам коронавірусу вже фіксують у 62 країнах

Штам коронавірусу B.1.617.2, вперше виявлений в Індії, вже був зафіксований у щонайменше у 62 країнах і територіях

Про це йдеться у щотижневому епідеміологічному бюлетені Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), передає Depo.ua.

Відомо, що ще 12 країн не вказали, який саме підвид варіанту вони зафіксували.

Статистика щодо інших штамів коронавірусу у світі виглядає наступним чином:
  • варіант B.1.1.7, який походить з Великої Британії і який ВООЗ класифікує, як Alfa, зафіксували у 160 країнах та територіях,
  • варіант Beta (B.1.351) з Південної Африки – у 113 країнах та територіях,
  • варіант Gamma (P.1) з Бразилії – у 64.
За даними ВООЗ, в Україні штам Delta наразі не зафіксовано. Організація повідомляє, що за останній тиждень кількість нових випадків коронавірусу у світі знизилася на 15% у порівнянні з попереднім і склала 3 550 456. Кількість смертей зменшилася на 7% у порівнянні з попереднім тижнем і сягнула 78 665.

Регіони Європи та Південно-Східної Азії повідомили про найбільший спад нових випадків захворюваності та смертності за тиждень, в той час, як захворюваність зросла в Африці та регіоні західної частини Тихого океану. Кількість випадків, про які повідомляли регіони Північної і Південної Америк та східного Середземномор'я, була подібною до тих, що були зареєстровані попереднього тижня.

Зростання рівня смертності було зареєстровано в Африканському регіоні, тоді як регіони Європи та Східного Середземномор'я повідомили про зменшення, а випадки смертності в регіонах західної частини Тихого океану та Америк були подібними до рівня смертності минулого тижня.

У ВООЗ додають, що попри глобальну тенденцію до зменшення нових випадків COVID-19 упродовж останніх чотирьох-п’яти тижнів, частота появи випадків COVID-19 та смертей залишається високою, а в багатьох країнах світу спостерігається значне їх збільшення.

Найбільше нових випадків захворювання за минулий тиждень зареєстровано в Індії (1 364 668; зниження на 26% у порівнянні з попереднім тижневим періодом), Бразилії (420 981; зменшення на 7%), Аргентині (219 910 нових випадків; збільшення на 3%), США (153 587; зниження на 18%) та Колумбії (150 517; збільшення на 40%).

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Україна відправила Індії гуманітарну допомогу для боротьби з коронавірусом.

За матеріалами: Depo.ua
Добавлено: 2-06-2021, 12:40
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх