У ВООЗ заявили, що ситуація з COVID-19 у світі стабілізувалася на "дуже високому рівні"

"Якщо подивитися на графік захворюваності за останні кілька тижнів, можна побачити, що настала певна стабілізація. Але вона відбулася на дуже високому рівні", – сказав він.

 

За оцінкою Раяна, зараз ситуація з поширенням коронавірусу у світі "краща, ніж два-три місяці тому". В одних країнах фіксують різке зниження заражуваності, а в інших картина протилежна. На думку директора програми ВООЗ, це відбувається через появу заразніших штамів коронавірусу, пом'якшення протиепідемічних заходів та збільшення кількості контактів між людьми.

Глава підрозділу надзвичайних захворювань ВООЗ Марія ван Керкхове назвала неоднозначною ситуацію з поширенням коронавірусу. Зниження кількості нових випадків інфікування на 13% зафіксовано в Північній і Південній Америці, але на інших континентах фіксують збільшення.

"У Європі за останній тиждень захворюваність зросла майже на 28%. Щонайменше у 20 країнах світу відзначено різке зростання захворюваності", – додала вона.

Контекст:
  • Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила поширення коронавірусу пандемією.
  • Станом на 6 липня 2021 року у світі підтвердили понад 184 млн випадків коронавірусної інфекції, майже 4 млн із них – із летальними наслідками, свідчать дані американського Університету Джонса Гопкінса, який відстежує поширення захворювання.
В той же час відзначається. що у Росії встановлено новий рекорд добової смертності від COVID-19. Російське агентство РБК зазначає, що вперше від початку епідемії в РФ кількість померлих перевищила позначку 700 осіб. Загальна кількість померлих від COVID-19 у Росії досягла 139 316 людей.

За матеріалами: Гордон


Добавлено: 6-07-2021, 14:30
0

Похожие публикацииДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх