У МОЗ мають намір дозволити змішувати вакцини

Розглядається питання про оформлення відповідного наказу та розробку детальних покрокових інструкцій.

В Україні мають намір робити другу дозу іншим препаратом від коронавірусу

В Україні мають намір офіційно дозволити змішувати різні види вакцин від коронавірусу. Про це в неділю, 25 липня, в інтерв'ю Апострофу повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін.

"Національна технічна група експертів з імунізації як головний дорадчий орган МОЗ рекомендувала дозволити так зване "мікшування (змішування) вакцини", але за чіткого дотримання певних умов", - зазначив він.

Кузін уточнив, що мова йде про можливість введення другої дози Comirnaty / Pfizer-BioNTech після першої дози м-РНК вакцини Moderna, якщо немає можливості закінчити вакцинацію таким само препаратом.

Крім того, колоти інший препарат пропонують у тому випадку, якщо у людини була важка алергічна реакція організму на першу дозу векторної вакцини від AstraZeneca.

"У цьому випадку дозволяється ввести другу дозу Comirnaty за рішенням лікаря", - сказав Кузін.

За його словами, відповідне рішення групи експертів уже є.

Нагадаємо, що МОЗ готує привілеї для COVID-вакцинованих. МОЗ розглядає можливість використання "внутрішнього" сертифіката вакцинації під час локдауну.

Напередодні COVID-щеплення отримали ще 70 тисяч українців. У країні працювали 272 мобільні бригади, 741 пункт щеплення і 501 центр вакцинації.

За матерыалами: КореспонденТ.net
Добавлено: 26-07-2021, 09:48
0

Похожие публикацииДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх