Меркель заявила, що продовжуватиме говорити з Путіним попри розбіжності

“Попри наші розбіжності в думках, я думаю, добре, що ми говоримо один з одним. І ми маємо намір і далі підтримувати контакт і говорити один з одним.

Ангела Меркель
канцлерка Німеччини


За її словами, серед тем перемовин з Путіним також будуть двосторонні відносини і питання міжнародного порядку денного — Лівія та Афганістан.

Як відомо, час візиту Ангели Меркель до Києва, який відбудеться 22 серпня, президент України Володимир Зеленський нагородить канцлерку Німеччини «Орденом Свободи» — найвищим орденом, яким можуть бути нагороджені іноземці в Україні.

Канцлер ФРН Ангела Меркель під час бесіди з президентом РФ Володимиром Путіним у Кремлі відволіклася на телефон, який задзвонив у неї в кишені.

Також канцлер Німеччини Ангела Меркель висловилася на підтримку продовження контракту між Росією та Україною щодо транзиту газу, який закінчується у 2024 році.

Під час розмови з Путіним Ангела Меркель заявила, що анексія Криму Росією порушує територіальну цілісність України, тому Німеччина буде відстоювати цю позицію.

Раніше стало відомо, що напередодні візиту до України, 20 серпня в Москві відбудеться зустріч канцлерки Німеччини Ангели Меркель і російського президента Володимира Путіна.

За матеріалами:“Прямий»
Добавлено: 20-08-2021, 17:45
0

Похожие публикацииДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх