Українська збірна на Паралімпіаді-2020 увірвалася в п'ятірку кращих в медальному заліку

Україна продовжує тріумфувати на Паралімпійських іграх в Токіо. Наші спортсмени завоювали вже 34 медалі — 8 золотих, 17 срібних і 9 бронзових.

Найбільше порадували українські плавці. У плаванні в скарбничку України відправилось відразу 5 золотих медалей. У запливі 100 метрів на спині першим був наш Михайло Сербін, відразу за ним з «сріблом» ще один наш співвітчизник Віктор Смирнов.
У запливі 100 метрів брасом не було рівних Євгену Богодайку і це при тому, що українець відверто стартував не дуже добре. Його випередили колумбієць Нельсон Кріспін Корзо, і австралієць Меттью Леві. Була лише надія припливти до фінішу третім, але в спорті все грають не тільки стартові хвилини, але і часом останні секунди. Так і сталося. Український спортсмен на 0.06 секунд випередив колумбійця, вирвавши «золото» на останніх секундах.

Третім українським плавцем, який став олімпійським чемпіоном виявився Максим Крипак. У запливі 100 метрів вільним стилем він не тільки був кращим, але ще і став рекордсменом, встановивши новий світовий паралімпійський рекорд. На фініші час Крипака склав 50.64.

Ще одним чемпіонським плавцем в українській збірній став Денис Дубров (200 метрів у комплексному плаванні). Він випередив фаворитів цієї Олімпіади — китайських і американського плавця. Також «золотою рибкою» Паралімпійських ігор в Токіо стала наша Єлизавета Мерешко. Дистанцію 100 метрів брасом спортсменка пропливла з найкращим часом.

За матеріалами: Comments.ua
Добавлено: 28-08-2021, 18:27