Максим Крипак здобув четверте “золото” на Паралімпійських іграх

Український плавець Максим Крипак завоював ще одну золоту медаль на Паралімпійських іграх в Токіо. І знову зі світовим рекордом.

Про це на сторінці в Twitter повідомляє пресслужба Паралімпійських Ігор.

«Світовий рекорд у запливі на 100 м на спині серед чоловіків в категорії S10 побитий. „Золото“ у Максима Крипака з України», — йдеться в повідомленні.

Друге місце в запливі посів Стефано Раймонд з Італії, третє — Флоран Маре з Франції.

До цього Крипак став володарем золотих нагород на 100-метрівці вільним стилем, 100-метрівці батерфляєм та 400-метрівці вільним стилем, «срібла» на дистанції 50 метрів вільним стилем та «бронзи» в естафеті 4×100 метрів вільним стилем.

Нагадаємо, що українська легкоатлетка Анастасія Москаленко здобула золоту медаль і встановила світовий рекорд у штовханні ядра на Паралімпійських іграх у Токіо.

Плавець Крипак здобув ще одне «золото» для України на Паралімпійських іграх в Токіо
Раніше українські плавці здобули срібну та бронзову медаль у запливі на 100 метрів. Ідеться про Олексія Федину і Ярину Матло.
Нагадаємо, плавець Крипак здобув ще одне «золото» для України на Паралімпійських іграх у Токіо.

Крім того, українська спортсменка Ірина Щетнік здобула «бронзу» в кульовій стрільбі на Паралімпіаді в Токіо.

До того ж український спортсмен виборов «срібло» у велоперегонах. Медаль на Паралімпіаді-2020 виборов Єгор Дементьєв.

До слова, українська легкоатлетка Оксана Ботурчук виборола «срібло» на Паралімпіаді-2020. Забіг на дистанцію в 400 метрів проводився серед спортсменів із порушеннями зору.

За матеріалами: «Прямий»
Добавлено: 2-09-2021, 13:00