У виборах до місцевої облради в Ірландії бере участь українська журналістка Наталія Красненкова

Українська журналістка Наталія Красненкова через повномасштабне російське вторгнення виїхала з України до Ірландії і зараз як незалежна кандидатка балотується до Ради графства Керрі на місцевих виборах, які відбудуться 7 червня одночасно з виборами до Європейського парламенту. Про це Красненкова розказала в ефірі «Українського радіо».

Як повідомляється, окрім Наталії Красненкової ще три жінки-українки балотуються в різні місцеві ради по всій Ірландії. Також Красненкова розповіла, що перед тим, як наважитись на участь у місцевих виборах, вона закінчила в Ірландії Академію лідерства мігрантів. У разі перемоги журналістка планує порушувати питання, які турбують українських біженців в Ірландії, на державному рівні.

«Я щодня працюю з українцями, як ком'юніті воркер — це щось на кшталт спеціаліста з розвитку громади, менеджера громади,  соціального працівника. І щодня я зіштовхуюся з безліччю проблем українців: інтеграційних, мовних, працевлаштування, освіти, підтвердження дипломів і так далі. Очевидно, що всі ці українці приходять до мене за допомогою, але інструментів допомогти, як спеціаліста в громадській організації, в мене небагато. Тому я подумала, що ми можемо легально скористатися цим правом, яке дає Ірландія — балотуватися і голосувати тільки на місцевих виборах і піти в місцеву раду», — пояснила Красненкова.

Фото: Ілюстративне
світ про Україну, журналісти, Ірландія
Добавлено: 22-05-2024, 17:54
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх