Как будут работать детские лагеря в Запорожской области

У Запорізькій області триває робота щодо підготовки дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, які розташовані на території регіону,  до роботи впродовж літньої оздоровчої кампанії 2020 року.

Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

У цьому році запрацював Державний реєстр майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку з метою забезпечення доступності та відкритості інформації про дитячі заклади оздоровлення та відпочинку. Кожен бажаючий через сайт Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації може ознайомитись з інформацію про конкретний дитячий заклад оздоровлення та відпочинку по всій території України.

У реєстрі вже пройшли первинну реєстрацію 24 дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, які розташовані на території Запорізької області (що складає 77% від кількості працюючих закладів  у минулому році). З них надано верифікацію комісією з питань обліку майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей по Запорізькій області – 15 закладів (48% від кількості працюючих закладів у минулому році).

За оперативними даними, впродовж літньої оздоровчої кампанії 2020 року у Запорізькій області планують свою роботу 34 позаміські дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, з них два заклади, які не працювали протягом останніх років, планують відновити свою роботу: ДЗОВ «Азовські зорі» с. Богатир Якимівського району та ДЗОВ «Стріла» с. Новопетрівка Бердянського району.

Формою державного контролю за діяльністю дитячих закладів оздоровлення та відпочинку є державна атестація. В цьому році відповідно до плану проведення державної атестації,  погодженого з Міністерством соціальної політики України, планується проведення державної атестації 11-ти  дитячих  закладів оздоровлення та відпочинку Запорізької області:
 • ДЗОВ «Сонячний» м. Бердянськ;
 • ДЗОВ «Морська хвиля» м. Бердянськ;
 • ДЗОВ «Юність» смт Кирилівка Якимівського району;
 • ДЗОВ «Одісей» смт Кирилівка Якимівського району;
 • ДЗОВ «Аіст» смт Кирилівка Якимівського району;
 • ДЗОВ «Морський» смт Кирилівка Якимівського району;
 • ДЗОВ «Сонячний» с. Богатир Якимівського району;
 • ДЗОВ «Лазурні далі» смт Кирилівка Якимівського району;
 • ДЗОВ «Меотіда» с. Набережне Приморського району;
 • ДЗОВ «Стріла» с. Новопетрівка  Бердянського району;
 • ДОЗ «Весна» с. Новопетрівка Бердянського району.
У звʼязку зі складною епідеміологічною ситуацією в Україні, яка викликана поширенням коронавірусу COVID -19, та з метою забезпечення безпечного перебування дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, буде вжито низку необхідних профілактичних, протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів під час організації літньої оздоровчої кампанії, зокрема:
 • заходи безпеки  щодо посиленого епідеміологічного контролю під час відправки організованих груп дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;
 • вжиття необхідних заходів керівниками дитячих закладів оздоровлення та відпочинку під час підготовки закладів до роботи та впродовж періоду їх функціонування влітку 2020 року;
 • визначення додаткової потреби дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у медичному персоналі; у лікарських та дезінфікуючих засобах;  засобах індивідуального захисту тощо;
 • алгоритм дій медичних працівників дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у разі виявлення хворого на гострі респіраторні захворювання, хворого з підозрою на коронавірусну хворобу (COVID -19).
Питання щодо безпечного перебування дітей в оздоровчих закладах є найголовнішим та перебуває на постійному контролі у голови обласного штабу з координації оздоровчої кампанії у Запорізькій області, першого заступника голови облдержадміністрації Івана Федорова та буде винесено на обговорення  під час чергового засідання штабу, яке відбудеться  у травні.
Добавлено: 4-05-2020, 15:20
0

Похожие публикацииДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх