У Запоріжжі завершать роботи на Балковому мості у жовтні, - ОДА

У Запоріжжі тривають роботи на будівництві мостових переходів через Дніпро. Зокрема на низовій частині Балкового мосту через Старий Дніпро проводять армування плити проїжджої частини мосту, після чого відбудеться бетонування. Тобто в бетонних роботах мостобудівники наблизились до екватору. В цілому ж, за словами керівництва регіонального відділення Служби автомобільних доріг, на низовій частині Балкового мосту виконано 80% запланованих робіт. До кінця поточного року його планують відкрити для руху автотранспорту.

Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА.

- Ми бачимо, що роботи ведуться посиленими темпами. Мостобудівники йдуть за графіком, незважаючи на те, що темпи будівництва були дещо знижені через поломку плавкрану “Захарій”. Але сьогодні, на цьому об'єкті добре видно, яких результатів вдалося досягти. Завершення робіт на Балковому мосту має відбутись у кінці жовтня, і ми сподіваємося, що ці плани не порушать ніякі форсмажорні обставини, - зазначив голова облдержадміністрації Олександр Старух.

Також очільник області акцентував увагу журналістів, що роботи активно ведуться і на інших ділянках будівництва. Так, 10 серпня, мостобудівники поновили бетонування пілонів на Вантовому мосту, попередньо до цього змонтувавши нову опалубку. Протягом першого дня робіт забетонована перша з чотирьох захваток висотою 3,3 метри.

Коли роботи на Балковому мосту через старий Дніпро та на Вантовому мосту через новий Дніпро будуть завершені, обидві будівлі з’єднають на острові Хортиця новою розширеною трасою. Проте, в питанні розширення дорожного полотна на сьогодні є деякі проблеми.

- У наступному році необхідно відселити людей з 14 будинків на Хортиці, щоб розширити дорогу між мостовими переходами. Питання переселення людей - це компетенція місцевої влади Запоріжжя. Керівники обласного центру мене запевнили, що це питання належним чином опрацьовується, - наголосив Олександр Старух.

Також, за словами очільника області, в планах на наступний рік – поліпшити та розбудувати транспортну розв’язку на лівому березі Дніпра, щоб запоріжці без заторів могли пересуватися містом. Це питання також вимагає тісної співпраці мостобудівників і міської влади Запоріжжя.


Добавлено: 12-08-2021, 05:00
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх