У Запоріжжі завершили монтаж вантів на мосту через Дніпро

У Запоріжжі було змонтовано останній вант мосту, який з'єднує центр Запоріжжя і Хортицю. Всього їх встановлено 48.

Про це повідомили в Запорізькій обласній державній адміністрації.

Ванти для запорізького мосту у 2021 році замовили на швейцарському виробництві. Кожен канат пройшой ретельне обстеження та випробування. За якістю перевірок слідкували Служба автомобільних доріг, підрядник, експерти ДП «ДерждорНДІ» та австрійської компанії iC Consulenten.

За офіційними даними, загальна довжина вантових канатів становить 6406,6 метрів.

1 грудня, було змонтовано передостанню секцію низової частини вантового мосту. Всі роботи здійснювались за допомогою плавкрану Захарій. Найближчим часом на споруді буде опущено прогонову будову на 1,5 метри. Після цього почнуться кінцеві роботи.

Завершення будівництва вантового мосту дозволить відкрити рух транспорту від Прибережної магістралі до Хортицького району.Добавлено: 3-12-2021, 12:24
1

Похожие публикацииКомментарии (1)

avatar
0
#1 111111111

БІБЛІЙНИЙ КРИПТОАНАЛІЗ.Введення.


В Писаннях сказано, що пiсля Великого потопу масових катаклiзмiв не буде. Вiд безгрошiв'я тупо скоротять ядерну зброю (предполагаю труднощi зi скороченням тектонiчноi зброi - шахт з ядерними зарядами для детонацii землетрусiв через психологiчнi проблеми офiцерiв в шахтах при початку демократичного розвороту РФ). Пророцтво Ванги про '...з попелу (попiл - дебiльна вертикаль гебнi на чолi з третiм кандидатом в Антихристи Путiним) як фенiкс возродиться Россiя всiх змете вона на своему шляху (стане демократичною краiною, в Думi буде стиль Новодворськоi, в урядi стиль Ахеджаковоi (економiя, толковiсть та вiдсутнiсть воровства, але на перших порах з вiдтiнком росiйського нацiоналiзму в стилi Рогозiна), та президентства в стилi С.Жигунова)...' , '...слава Володимира слава Росii...(Путiн буде обращен до Бога (Як Апостол Павло по дорозi в Дамаск). РПЦ -гебешна секта яка руководствуеться пророцтвом Лаврентiя Чернiговського, неправильно iнтерпретувала це пророцтво. Там правильно описаний Патрiарх Фiларет як опонент РПЦ, який принесе РПЦ багато страждань (завалить мрачне дiтище Сталiна -гебешну секту РПЦ) але це гарно, бо в РПЦ появиться шанс стати християнською церквою, а не гебешною сектою чи бути а посилках у обер-прокурора та болванить прихожан державною пропагандою.


Бiблiя - опис реальних подiй реальними людьми.


Опис реальних подiй (якi вiдбувалися як в фiзичному свiтi, так i в свiтах невидимих за участю пророкiв та праведникiв) реальними людьми (якi не являлись цими пророками та праведниками та записували все доволi кон'юктурно). Дiва - правильний приклад. Ще смiшнiше - '...Ева з ребра Адама...', де ребро - частина тiла, а правильно - грань, а значить жiнка рiвна чоловiку. А золото, що винесли евреi з Египту? Це ж символ, який означае мiстичнi практики египетських жрецiв, якi евреi засвоiли та включили в Тору та Кабалу, а до того евреi засвоiли мiстичнi практитки Вавiлону, а пiсля того евреi засвоiли мiстичнi практики захiдноi Украiни - вийшов Хабад Любавич (душевнiсть, прощення ворогiв, горiлка на фаберген). Евреi молодца, попали до них в руки жiтiя iндуiстських святих Рами та Шиви, так вони творчо переробили цi житiя i включили до Тори як житiя Адама та Iова вiдповiдно.) Iндуiсти в долгу не остались i творчо переробили житiе Давида, вишло житiе Нрiсiмхи.) Взаемопроникнення духовних школ.


Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх