Коли у Запоріжжі знову запрацюють електронні реєстри

Наразі вся територія Запорізької області, у тому числі м. Запоріжжя, включено до переліку територій, на яких ведуться активні бойові дії або тимчасово окуповані. У зв’язку з цим було припинено доступ користувачів до єдиних та державних реєстрів.

Про це повідомили у пресслужбі Запорізької обласної адміністрації.

Проблема полягає у тому, що згідно з Закону України «Про оборону» рішенням Головнокомандувача Збройних Сил України визначається район воєнних (бойових) дій — частина сухопутної території України, повітряного або/та водного простору, на якій впродовж певного часу ведуться або/та можуть вестися воєнні (бойові) дії.

Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України з 01 по 31 грудня 2022 року вся територія Запорізької області визначена районом ведення воєнних (бойових) дій.

"Відтак, Наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22.12.2022 № 309, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23 грудня 2022 року за № 1668/39004, затверджено Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, із включенням всієї території Запорізького району Запорізької області як території, на яких ведуться (велися) бойові дії", - йдеться у повідомлені.

В ЗОВА зазначають, що вже з початку 2023 року змінився склад визначення територій, де ведуться бойові дії. Відтепер Наказом Головнокомандувача ЗСУ, районом бойових дій визначено лише окремі територіальні громади Василівського та Пологівського районів області.

В Запорізькій обласної військової адміністрації повідомили, що 3 березня 2023 року подано пропозицію щодо виведення територій Запорізького району з Переліку територій, на яких ведуться активні бойові дії.

Після набуття чинності відповідного наказу електронні реєстри знову будуть розблоковані.
Добавлено: 8-03-2023, 13:31
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх