Росіяни вирили мегаокоп протяжністю 70 кілометрів у Запорізькій області (супутникові знімки)

Довжина окопу на знімках супутника Sentinel-2, 04.04.2023

Російські війська на окупованих територіях Запорізької області вирили окоп, що безперервно простягається на відстань у понад 70 км. У Центрі журналістських розслідувань виявили це на супутникових знімках Sentinel-2.

Крайня точка російського укріпрайону на заході розташовується на околицях селища Семенівка. Це приблизно дев’ять кілометрів від центру Мелітополя.

Росіяни вирили мегаокоп протяжністю 70 кілометрів у Запорізькій області (супутникові знімки)

Траншея на території Мелітопольського району. 04.04.2023. Фото з супутника Sentinel-2

На сході російський мегаокоп закінчується у полі за межами селища Маринівка Приморського району.Укріпрайон на території Приморського району. 04.04.2023. Фото з супутника Sentinel-2

Супутникові дані свідчать, що будівництво цієї лінії оборони стартувало в перших числах вересня 2022 року. Рити траншею окупанти почали одночасно з двох напрямків, і станом на 18 жовтня мегаокоп вже був готовий.Перші окопи біля селищ Маринівка та Семенівка, 05.09.2022. Фото з супутника Sentinel-2

Його безперервна довжина сягає 70 кілометрів - це майже третина протяжності Запорізької області зі сходу на захід (205 км).

Керівник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський в ефірі телемарафону підтвердив наявність таких оборонних укріплень, які простягаються від Мелітопольського до Бердянського району.

Він додав, що росіяни дуже активно почали хаотично мінувати тимчасово окуповані території і невідомо, чи складаються карти мінних полів.
Добавлено: 10-04-2023, 13:20
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх