СБУ ідентифікувала колаборантів фейкового органу "запорожское таможенное управление"

СБУ встановила особи колаборантів і зрадників, які вступили до створеного окупантами так званого "запорожского таможенного управления".

Про це повідомляють в пресслужбі Запорізької ОВА із посиланням на СБУ.

Керівником псевдоутворення призначено колишнього співробітника фсб, який після звільнення з ворожої спецслужби у 2015 році працював на різних підприємствах тимчасово окупованої АР Крим в сфері економічної безпеки.

"З початком окупації частини Запорізької області, загарбники згадали про нього та запропонували керівну посаду у фейковому органі – "запорожское таможенное управление"", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що так званий правоохоронний орган сформовано переважно з колишніх співробітників органів МВС, які зрадили присязі народу України, або були звільнені за службовою невідповідністю – хабарництво, пияцтво тощо.

Під час "митного контролю" вони створюють штучні перешкоди та під надуманими приводами конфісковують у громадян товари широкого вжитку, медікаменти, транспортні засоби тощо. Громадянам, які не погоджуються з "методами" їх роботи погрожують фізичною розправою.

"Обвинувальні акти направлено до суду. Санкція статті передбачене покарання у вигляді позбавлення волі строком до 15 років", - додають в СБУ.
Добавлено: 12-06-2023, 13:45
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх