Українська команда під керівництвом мелітопольця вчергове стала найсильнішою у світі

У неділю, 24 вересня, у німецькому місті Фульда пройшов командний чемпіонат світу з богатирського багатоборства. Українські силачі в четверте здобули титул найсильнішої нації світу в середній вазі (до 105 кг). В 2017, 2019 та 2021 роках вітчизняні богатирі уже здобували найголовніший трофей, причому робили це на Херсонській та Запорізькій землі. Тепер же через війну довелося проводити головні змагання сезону у Німеччині. Однак попри всі складнощі українські атлети залишаються найсильнішими, незалежно від місця проведення змагань.

За спортивну честь країни боролися Олександр Дубовой (Кремінна, Луганська область), Віталій Герасимов (Дніпро), Володимир Рекша (Львів), Євген Настенко (Київ) та капітан команди Валерій Газаєв з Мелітополя. Останні півтора року Валерій живе та працює в Запоріжжі. Минулого року збірна України в точно такому ж складі приймала участь у чемпіонаті світу, але не здобула медалей. Тоді ніхто з наших атлетів взагалі не готувався до змагань через війну. Після цього керівництвом Федерації найсильніших атлетів України та перетягування канату було прийняте принципове рішення готуватися до наступних стартів не зважаючи ні на що. Щоденний героїзм наших захисників та стабілізація фронту надали можливість вітчизняним богатирям гідно підготуватися та повернути титул найсильнішої нації світу додому.
Українська команда під керівництвом мелітопольця вчергове стала найсильнішою у світі


Як зазначив капітан збірної України Валерій Газаєв, команда відпрацювала на відмінно, здобувши найвищі бали у чотирьох з п’яти вправ. Перемогу на чемпіонаті світу Валерій та його товариші присвятили своїм рідним містам, які тимчасово окуповані, зокрема Мелітополю та Кремінній:

«Ми всі живемо в Україні, продовжуємо працювати. Всі волонтерять. Допомагаємо як людям, які проживають на тимчасово окупованих територіях, постраждалим від війни, так і Збройним силам України. Доречі, Віталій Герасимов діючий військовослужбовець, уже майже 20 років знаходиться на службі. У вільний час всі ми продовжуємо тренуватися та виступати на міжнародних змаганнях найвищого рівня. І здобувати перемоги на славу нашій Україні та збройним силам».
Добавлено: 27-09-2023, 15:01
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх