Мешканцю Василівки - прихильнику "руського миру" - повідомлено про підозру у вчиненні колабораційної діяльності

Співробітники Служби безпеки зібрали докази добровільної співпраці з ворогом ще одного колаборанта, який обійняв «посаду» в органі місцевої влади на тимчасово окупованих територіях.


Як повідомляє прес-служба СБУ, підозру від СБУ отримав мешканець Василівки, який ще з 2014 року є активним прихильником «руського мира».

На початку окупації Василівського району він зрадів приходу військових рф. В обмін на лояльне ставлення усіляко догоджав окупантам, за що був призначений начальником відділу земельних ресурсів «військово-цивільної адміністрації смт Михайлівка Василівського району».

У своєму «кріслі» зрадник усіляко сприяє діяльності окупаційної влади, бере активну участь в організації та проведенні пропагандистських акцій, на яких активно агітує земляків отримувати паспорти рф та підтримувати окупантів.

Він свідомо надає сприяння окупантам в управлінні захопленими об’єктами житлово-комунального господарства, що перебувають у комунальній власності.

Також він схиляв представників місцевого бізнесу до перереєстрації господарств та підприємств за законодавством держави – агресора для подальшої сплати податків до російського бюджету.

Якщо Ви ще не підписані на наш новий Telegram-канал, скоріше переходьте за посиланням - Паноптикон
Добавлено: 3-10-2023, 20:55
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх