Жителів приватного сектору Запоріжжя закликають подбати про прибудинкову територію, аби не псувати нову техніку для вивезення побутових відходів (ФОТО)
ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» оновило парк спецтехніки для вивезення твердих побутових відходів – придбали два сучасні сміттєвози італійської марки «IVEKO», які закріпили за логістичним маршрутами у приватному секторі.
У зв'язку з оновленням спецтехніки та щоб не псувати її, подовжити термін експлуатації, на підприємстві прохають запоріжців - мешканців приватного сектору - подбати про благоустрій на прилеглих до своїх будинків територіях. Про це сказала начальниця відділу логістики ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» Наталя Краско. Повідомляється на сайті Запорізької міської ради.
"Зараз осінь і сміття виставляють багато. Дуже важко проїжджати новим автівкам нашими вулицями, тому що кожній ділянці ростуть фруктові дерева. Гілки розрослися і схиляються над дорогою. Машина сучасна, в ній багато електроніки, а гілками відриваються бокові дзеркала і пошкоджуєтья кузов автівки. Дуже просимо мешканців трохи підрізати гілки. Тим паче, зараз осінь і це можна зробити", - наголосила Наталя Краско.
Нові сміттєвози випустили на маршрути на початку поточного тижня. Обслуговують вони приватний сектор Дніпровського, Заводського, Шевченківського, Комунарського районів – об’їжджають змійкою вулиці. В плані логістики вони дуже зручні, адже рухаються вузькими і часто незаасфальтованими дорогами.
"Вони нові, оскільки цими вулицями нещодавно їздили старі «ЗІЛи», які вже не мали естетичного вигляду, для них важко було придбати запчастини, особливо зараз, коли в країні триває війна і логістика дуже складна. Ці автівки більш сучасні, в них більший коефіцієнт пресування, тобто вони за один раз беруть набагато більше сміття. Завдяки цьому ми надаємо послугу своєчасно та якісно", - зазначила Наталя Краско.
Саме у приватному секторі сміття збирають раз на тиждень. Екіпаж складається з двох водіїв та чотирьох вантажників. Працюють позмінно, в режимі «два дні через два». Тобто одночасно на зміну заступають по троє – один водій і двоє вантажників. Сміттєвози оснащені турецьким обладнанням «Hidro-mak». Об’єм бункера - 10 куб. м. Враховуючи коефіцієнт стиснення - в нього влазить 40 метрів куб. м сміття. За один рейс в середньому збирається майже 4 т відходів.