СБУ повідомила про підозру старості села Мелітопольського району

Співробітники Служби безпеки зібрали докази добровільної співпраці з ворогом мешканки Мелітопольського району, яка обійняла «посаду» в органі місцевої влади на тимчасово окупованій території.


За інформацією пресслужби СБУ, на початку окупації району жителька с. Дунаївка зраділа приходу військових рф та в обмін на лояльне ставлення усіляко почала догоджати окупантам, за що була призначена старостою села. На своїй «посаді» зрадниця сприяє діяльності окупаційної влади, бере активну участь в організації та проведенні пропагандистських акцій, на яких активно агітує земляків підтримувати окупантів.

Бажаючи проявити себе та довести окупаційній владі свою лояльність та відданість, вона здійснює заходи щодо впровадження програм соціально-економічного функціонування підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності Олександрівської ОТГ, за стандартами держави-агресора, а також примушує підприємців до перереєстрації бізнесу за законодавством рф.

Також, після свого призначення вона проводила бесіди з педагогами, медичними та соціальними працівниками і шляхом психологічного впливу примушувала до співпраці з окупаційною владою з метою формування персоналу і матеріально-технічної бази у закладах освіти, медицини та соціальної сфери, збирала та узагальнювала інформацію щодо орендарів земельних ділянок та будинків з метою проведення так званої «націоналізації», ініціювала перейменування вулиць та населених пунктів на назви, пов’язані з комуністичним режимом.

Слідчі СБУ кваліфікували дії колаборантки за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.
Добавлено: 10-11-2023, 15:13
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх