На Запоріжжі ще два колаборанта отримали підозру від СБУ

Правоохоронці зібрали докази добровільної співпраці з ворогом ще 2 зрадників, які обіймають «посади» в органах місцевої влади на тимчасово окупованих територіях.Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Підозру від СБУ отримав колишній сторож одного з навчальних закладів Михайлівки. Зрадник з початком широкомасштабного вторгнення зрадів приходу військових рф та в обмін на лояльне ставлення усіляко догоджав окупантам. За це його призначили старостою так званого «Высоковского поселкового совета», створеного окупаційною владою на тимчасово окупованій території Роздольської сільської територіальної громади.

На своїй «посаді» він виконує усі вказівки окупаційної влади заради підвищення іміджу держави – агресора та формування у місцевого населення думки невідворотності встановлення російської влади на частині території України. За ці зусилля його призначили ще й головою фракції «единая россия» від Михайлівського району.

Інший колаборант – мешканець Бердянського району, теж активно співпрацює з ворогом. З початком широкомасштабного вторгнення рф в Україну, він добровільно пішов на співпрацю з окупаційною адміністрацією країни-агресора та запропонував свої послуги. Він усіляко допомагав окупантам, у тому числі сприяв у наданні будівельних матеріалів та техніки, що використовувались для облаштування фортифікаційних споруд на лінії зіткнення. За це його призначили головою с. Азовське.

На своїх «посадах» зрадники усіляко сприяють діяльності окупаційної влади, беруть активну участь в організації та проведенні пропагандистських акцій, на яких активно агітують земляків підтримувати окупантів.

Вони свідомо надають сприяння окупантам в управлінні захопленими об’єктами житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, транспорту і зв’язку, що перебувають у комунальній власності.

Також вони брали активну участь в організації та проведенні незаконного референдуму на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.

Якщо Ви ще не підписані на наш новий Telegram-канал, скоріше переходьте за посиланням - Паноптикон
Добавлено: 9-10-2023, 14:36
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх