Депутатці з Запорізької області, яка перешла на бік ворога, оголосили про підозру

Правоохоронці оголосили про підозру депутату від однієї з політичних партій України, яка добровільно перейшла на бік ворога та почала співпрацювати з окупантами.


Під час розслідування співробітники СБУ зібрали неспростовні докази вини зловмисниці у злочинах проти державної безпеки України. Зрадницею виявилась мешканка Пологівського району, депутат міськради 8 скликання. Про це повідомляє пресслужба ЗОВА, посилаючись на матеріали Служби безпеки України.

Діючий депутат зрадила народу України та приєдналась до агресорів після захоплення частини регіону. Встановлено, що після початку повномасштабного вторгнення вона закликала мешканців регіону підтримати окупантів. Будучі директором та співвласницею одного з фермерських господарств району вона допомагала окупантам надаючи їм автомобільну техніку, продовольчі товари, пальне та будівельні матеріали. За це агресори запропонували їй вступити до партії країни –агресора «единая россия» та балотуватися до «окружного Совета депутатов».

З цією метою, з травня по вересень 2023 року, вона здійснювала публічну агітацію, спрямовану на підвищення її особистого іміджу та підтримку держави-агресора рф, шляхом розміщення плакатів з передвиборчою агітацією та розповсюдження друкованих і відео матеріалів із закликами на підтримку її на виборах як кандидата в депутати від політичної партії держави-агресора.

Для того, щоб збільшити аудиторію своїх прихильників, вона навіть домовилась з окупаційною владою про отримання гуманітарної допомоги, яку в подальшому роздавала незахищеним верствам місцевого населення Пологівської міської територіальної громади.

Після свого обрання, колаборантка була призначена на посаду «Председателя постоянной комиссии Пологовского окружного Совета депутатов по аграрным вопросам» та увійшла до складу «Постоянной комиссии Пологовского окружного Совета депутатов по бюджетным вопросам».

На своїй посаді вона взяла на себе контроль за роботою аграрного бізнесу в районі. Також зрадниця приймала участь у вдосконаленні системи оподаткування за російськими законами.

Крім того, вона примушувала фермерів та підприємців району до підтримки військ рф та вимагала грошові кошти, у разі не згоди погрожувала переслідуваннями та «блокуванням» бізнесу.

Якщо Ви ще не підписані на наш новий Telegram-канал, скоріше переходьте за посиланням - Паноптикон
Добавлено: 5-12-2023, 22:29
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх