На Запоріжжі під час атак окупанти скидають отруйний газ на українських військових

Ворог вдається до використання забороненого газу проти українських військових.Як повідомляє CNN, окупанти скидають газ з безпілотників та найбільше використовували його поблизу Роботиного та Оріхова.

Так, на північ Роботиного, де нещодавно тривали тяжкі бойові дії, зафіксували дев'ять випадків, коли ворог скидав їдкий і легкозаймистий газ на позиції наших військових. За словами бійців, газ використовується з метою викликати паніку, опісля цього починаються обстріли чи атака безпілотників.

За джерелами видання, окупанти використовують для "залякування" речовину, яка є різновидом газу CS.

"Згідно з даними Центру з контролю та профілактики захворювань США, газ CS, речовина для боротьби з масовими заворушеннями, також відома як сльозогінний газ, є хімічною сполукою, яка може призвести до тимчасової недієздатності людей, подразнюючи очі, ніс, рот, легені та шкіру. Конвенція ООН про заборону хімічної зброї забороняє використання засобів боротьби з масовими заворушеннями під час війни", — зазначається в матеріалі.


У медичних висновках бійців, які пережили газову атаку ворога, вказано, що їх було отруєно. Чоловіки розповіли, що отримали опіки й рани на обличчі, а також у роті та горлі.
Добавлено: 20-12-2023, 00:23
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх