ISW: через те, що росіяни обговорюють ДніпроГЕС, можливо завдадуть повторні удари по греблі у Запоріжжі або активізуються на Херсонському напрямку

В Інституті вивчення війни зауважили, що можливо російські війська можуть завдати нового удару по ДніпроГЕС у Запоріжжі або активізують бойові дії на Херсонському напрямку. На це вказує активізація російського обговорення Дніпровської ГЕС. Про це йдеться у зведенні Американського інституту вивчення війни (ISW).

Триває обговорення росіян, що українська влада випустила велику кількість води з дамби Дніпровської гідроелектростанції. Голова Херсонської обласної окупаційної адміністрації Володимир Сальдо 24 травня заявив, що українська влада відкрила всі шлюзи ТЕС і випустила велику кількість води, яка може затопити острови в дельті Дніпра.

Як повідомляється, російські мілітарні блогери широко розширили заяву Сальдо і стверджували, що відбулося значне підвищення рівня води біля Василівки в Запорізькій області та Софіївки в Херсонській області, але, ймовірно, знадобиться кілька днів, щоб повністю визначити наслідки повені.

Фото: Укрінформ | Ілюстративне
ДніпроГЕС, Запоріжжя, ГЕС, Херсон, ISW
Добавлено: 27-05-2024, 19:05
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх