З 1 вересня планують запустити освіту офлайн
Запорізька міська рада працює, щоб з 1 вересня запустити офлайн-освіту. Менше тижня тому запустили гугл-форму, в якій запорізька громада може надати фідбек стосовно впливу онлайн-навчання на роботу та життя, а також запропонувати свої ідеї щодо запуску шкіл і безпеки дітей. Про це написали у Запорізькій міськраді. «Отримали вже понад 3 750 заповнених анкет! Оброблюємо всі відповіді. Для нас важливо почути якомога більше думок, тому якщо ви маєте рекомендації стосовно налагодження формату офлайн-освіти в Запоріжжі», – йдеться в повідомленні.
Можете заповнювати гугл-форму за гіперпосиланням.
Фото: Запорізька міськрада | Ілюстративне