Стало відомо, скільки запорізьких учнів зможуть навчатись у змішаному форматі 

У Запоріжжі за змішаною формою навчання здобуватимуть освіту понад 9 тисяч учнів.Відповідно до рішення Ради оборони Запорізької області 36 закладам освіти погоджено проходження навчального процесу у змішаному форматі. 

В Запорізькій обласній військовій адміністрації пояснили, що йдеться про 11 шкіл-інтернатів, 5 приватних шкіл, 14 закладів професійно-технічної освіти, 5 коледжів та 1 заклад вищої освіти.

Орієнтовно 20 освітніх закладів зможуть перейти на змішану форму навчання з наступного року.

Голова ЗОВА Юрій Малашко повідомляє, що в обласних та міських навчальних закладів триває ремонт осередків безпеки. Роботи проводять за рахунок цільової субвенції КМУ та місцевих бюджетів. Загальна сума коштів складає - 58,1 млн. грн. Капітальний ремонт має завершитись на початку грудня.

Нагадаємо, у жовтні Верховна Рада розглядала головний фінансовий документ – Держбюджет-2024. Запорізький народний депутат Геннадій Касай, який бере участь у бюджетній сесії, повідомив «Паноптикону», що в наявному законопроекті була закладена субвенція місцевим бюджетам на облаштування та ремонти укриттів і бомбосховищ середніх шкіл в 2024 році. Загальна сума – 1,5 млрд грн.

Також раніше ми писали про те, що у двох школах Запоріжжя завершилося облаштування укриттів, які були відремонтовані та оснащені всім необхідним за кошти благодійного фонду.
Добавлено: 2-11-2023, 16:46
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх