Рух на ДніпроГЕС перекритий, об'їзд здійснюється через 2 інші мости внаслідок ударів росіян, – Федоров
Запорізька станція ДніпроГЕС знаходиться в критичному стані через ракетну російську атаку вночі 1 червня. Наразі не йдеться про вироблення електроенергії. Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров в етері «Єдині новини» «Нині в критичному стані знаходится Дніпрогес, не йдеться навіть про вироблення електроенергії, перекритий повністю рух з лівого берегу на правий, тож жителі обмежені в трафіку. Сьогодні в якості об'їзду використовується два мости на яких налагоджена логістика в обидва боки», — розказав Федоров
Також Іван Федоров повідомляв, що рух автомобільного транспорту по греблі ДніпроГЕС повністю перекритий 1-2 червня.
Фото: Ілюстративне