До антикорупційної ради при Міноборони балотуються ветерани і громадські активісти з Запоріжжя Юрій Гудименко та Олег Чернов

Попередньому скликанню вдалося вплинути на чимало рішень, щоб налагодити закупівлі одягу та продуктів харчування для наших захисників. Важливо, щоб ці процеси не припинялися, а новий склад ради продовжив працювати як антикорупційний запобіжник.
Свою кандидатуру на виборах висунув молодший сержант ЗСУ, відомий громадський діяч родом із Запоріжжя Юрій Гудименко. У лютому 2022 року він приєднався до 103-го саперного батальйону Тероборони, у боях під Харковом отримав важке поранення. Але навіть під час проходження реабілітації долучався до волонтерських зборів, писав книгу, виступав з громадськими ініціативами на підтримку ветеранів.
Зараз Гудименко активно просуває державні зміни до ветеранської політики, зокрема в частині монетизації пільг, займається питаннями меморіалізації героїв, адвокатує соціальні та економічні права тих, хто пройшов війну. Він також очолює ГО «Українське об’єднання «Мрія» - спільноту громадських і волонтерських організацій, що допомагають родинам загиблих, полонених захисників, а також цивільних бранців.
До складу антикорупційної ради при Міноборони балотується ще один наш земляк, ветеран російсько-української війни, редактор незалежної медіаплатформи «Форпост.Медіа» Олег Чернов. З початку повномасштабного вторгнення приєднався до лав ЗСУ, у складі 6-го окремого стрілецького батальйону захищав Донеччину, Луганщину та Харківщину.
Разом з Гудименком і Черновим свої кандидатури висувають відома журналістка видання «Цензор.Нет» Тетяна Ніколаєнко, голова Незалежної антикорупційної комісії (НАКО) Олена Трегуб, волонтерка, засновниця благодійних організацій «БОН» і радниця Головнокомандувача ЗСУ Залужного в 2022-2024 рр. Ореста Бріт, економіст, розробник багатьох законопроєктів Микита Соловйов та інші активісти.
Як проголосувати?
Для цього потрібно в день виборів перейти за посиланням https://rgk.vote.mod.gov.ua/, авторизуватись через портал «Дія» та проголосувати за обраних кандидатів. Проголосувати одночасно можна за 15 кандидатур. Саме стільки громадських активістів за результатами конкурсу сформують Раду і забезпечуватимуть цивільний контроль за діяльністю Міноборони упродовж наступних 2 років.