Запорізькі веслувальники тренуються в Німеччині перед змаганнями
Юні веслувальники ДЮСШ «Локомотив» із Запоріжжя взяли участь у 17-денних навчально-тренувальних зборах у місті Оберхаузен в Німеччині.Про це повідомили на сторінці клубу в Оберхаузені.
Через руйнування дамби спортсмени не мають можливості тренуватися у Запоріжжі.
У Німеччині вони тричі на день тренування на каналі Рейн-Герн, займалися бігом та займаються в залі, готуючись до майбутнього чемпіонату в Україні.
Для запорізьких веслувальників це вже третій візит до Оберхаузена, і між клубами склалися дружні відносини.
