У Запоріжжі відкрили шосту підземну школу
На території колегіуму «Елінт» завершили будівництво сучасного протирадіаційного укриття, яке водночас функціонує як освітній простір.Про це повідомили на сторінці Департаменту освіти і науки Запоріжжя.
У приміщенні облаштовано 15 навчальних класів із мультимедійним обладнанням, медичний кабінет, санвузли, буфет і зони відпочинку, а також створено всі необхідні умови для маломобільних груп населення.
Школа розрахована на понад 500 учнів одночасно, а в дві зміни — до 1000.