Приватбанк скоро виставлять на продаж: заяв глави НБУ

Опубликовано: 16.04.2021, 13:00

Дніпровський ПриватБанк, - найприбутковіший банк України, - незабаром виставлять на продаж.

 
Відповідну заяву в інтерв'ю GlobalCapital зробив глава Нацбанку України Кирило Шевченко, повідомляє Дніпровська Панорама.
 
За словами Кирила Шевченка, міжнародна фінансова корпорація IFC, і державний Укргазбанк підписали договір про виділення Приватбанку позики, терміном на 5 років на суму 30 млн євро з можливістю конвертації його в 20% частку в капіталі. Крім того, ведуться переговори про входження Європейського банку реконструкції та розвитку в капітал Ощадбанку. Глава НБУ висловив надію, що за 5 років частка держави в банківській системі знизиться з 55% до 25%. Це дозволить банківському сектору стати більш незалежним.
 
«Наш банківський сектор має значний потенціал для міжнародних інвесторів. Ми сподіваємося, що найближчим часом міжнародні банківські групи придбають частки в українських держбанках. Згідно з нашими планами, скоро на продаж буде виставлено найбільший банківський актив України - ПриватБанк. Ми вважаємо, що приватизація Приватбанку, якому належить 20% українського банківського ринку, зацікавить найпрестижніших міжнародних інвесторів, в тому числі з США і ЄС », - заявив Кирило Шевченко.
 
Кирило Шевченко
 
Шевченко підкреслив, - держава на 100% підтримує ПриватБанк в судах з його екс-власниками, - одіозним олігархом з Дніпра Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим. За його словами, в даний момент проходить близько 100 судових процесів. Глава НБУ зазначив, що мета держави, - подолати судові розгляди і зосередитися на стягнення активів з екс-власників до кінця 2021 року.
 
Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Генпрокурор України Ірина Венедиктова підписала підозри колишнім топ-чиновникам дніпровського "ПриватБанку". Серед них - екс-глава правління "Привату" Олександр Дубілет. Їх обґрунтовано підозрюють в розтраті 8 мільярдів гривень.
 
Повідомляється,  що Антимонопольний комітет почав розгляд справ проти АТ КБ "Приватбанк" та АТ "Ощадбанк" - підозрює банки у встановленні завищеної комісії за еквайринг.

Новости по теме:
Даже не сомневаюсь: Коломойский анонсировала возвращение ПриватБанка
ПриватБанк подписал соглашение с японской платежной системой
ЗАЗ – в лидерах по продаже автобусов
Хто претендує на посаду глави САП
Запорожские машины заняли третье место по востребованности
«ЗАЗ» рассчитывает на рост продаж своей продукции на 15-17%


Комментарии

Facebook ()
ВКонтакте

Разделы

НОВОСТИ ЗАПОРОЖЬЯ

08.05.2021, 14:48
В Бердянську до Дня незалежності можуть провести парад з військовими моряками
07.05.2021, 13:52
На Запоріжжі розпочали роботу ще дві групи з протидії домашньому насильству
07.05.2021, 12:59
"Поранення" плавучого крану «Захарій» не вплине на темпи будівництва мостів у Запоріжжі
07.05.2021, 12:51
У Мелітополі оперативники викрили псевдопідприємця, який пропонував псведо-ремонти
07.05.2021, 12:21
У Запорізькому ботсаду у розпалі тюльпановий сезон (ФОТО)
07.05.2021, 11:34
У Запоріжжі відновлюють очне навчання в школах

НОВОСТИ УКРАИНЫ

В мире