14 жовтня свята на Хортиці мають відзначати на державному рівні, - ЗОДА

У Запорізькій облдержаміністрації обговорюють святкування 14 жовтня на Хортиці: свято має стати подаєю на державному рівні.

Про це повідомляє Департаменте інформаційної діяльності ЗОДА з посиданням на нараду під головуванням Олександра Старуха.

Обговорюючи готовність Національного заповідника до масових заходів 14 жовтня, генеральний директор Національного заповідника «Хортиця» Максим Остапенко запевнив учасників наради та голову обласної державної адміністрації, що новозбудовані об’єкти національного заповідника в рамках програми Президента «Велика реконструкція» остаточно будуть готові до відвідання гостями міста та запоріжцями до 10 жовтня.

В процесі обговорення можливих сценаріїв святкувань, голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух висловив думку про необхідність скористатися історичною можливістю та вивести святкування 14 жовтня на Хортиці на державний рівень.

- Свята, що припадають на 14 жовтня, історично пов’язані із запорізьким козацтвом, Хортицею, Запоріжжям. Тому святкові заходи на Хортиці повинні набути свят державного рівня. Стати подією для всієї України і, відповідно, днем Хортиці і Запоріжжя в інформаційному просторі держави, - цитують Олександра Старуха.

Очільник області висловив думку про те, що після масштабних реконструкцій значно зросла туристична привабливість Хортиці. І 14 жовтня є слушною нагодою продемонструвати нове обличчя Національного заповідника українській громаді.

- Пропоную цей рік зробити експериментальним у досягненні зазначеної цілі, - завершив думку керівник ОДА.
Учасники наради обговорили коло питань з розвитку туристичного потенціалу Хортиці та місця і ролі Національного заповідника, окреслили плани на майбутнє.

Нагадаємо, 14 жовтня святкуються та відзначаються: День захисника України; День святої Покрови Пречистої Борогодиці; день створення Української повстанської армії; День українського козацтва; День міста Запоріжжя; День визволення Запоріжжя від нацистських загарбників.


Добавлено: 16-09-2021, 13:09
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх