На Запоріжжі молодь намагалась викрасти дитину: вікдрито кримінальне провадження

На Запоріжжі слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом спроби викрадення малолітнього. Керівником поліції області за фактом можливого неналежного виконання працівниками поліції своїх функціональних обов’язків призначено проведення службового розслідування.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції області.

12 листопада близько 16-ї години до поліцейських офіцерів Кушугумської територіальної громади надійшло повідомлення про те, що невідомі особи на чорному кроссовері лякають 12-річного хлопчика, який пересувається вдовж дороги, своїми примушеннями сісти до їх автомобіля.

Дане повідомлення одразу було зареєстровано до Єдиного обліку заяв і повідомлень громадян та зорієнтовано найближчі наряди поліції. В ході патрулювання території, працівники відділу поліції № 6 Запорізького районного управління встановили місцезнаходження розшукуваного автомобіля.

Під час зупинки транспортного засобу в салоні знаходилось троє неповнолітніх хлопців віком 16-17 років та ще один 18-річний юнак.

Всі вони були доставлені до поліцейської станції в смт Кушугум та викликані їхні батьки для дачі пояснень. В ході проведення подальшої перевірки було встановлено, що хлопці намагалися помістити 12-річного до свого автомобіля з метою розваги, а зроблені відеозаписи розмістити у соціальній мережі, щоб продемонструвати як легко викрасти дитину.

Дана ситуація набула широкого розголосу та суспільного резонансу.

За втручання керівника слідчого управління ГУНП в Запорізькі області, який вивчив зібрані матеріали, було прийнято рішення про відкриття кримінального провадження за ч. 3 ст. 15 (Замах на злочин), ч. 2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України.

Крім цього, за фактом можливого неналежного виконання працівниками поліції своїх функціональних обов’язків керівником поліції області призначено проведення службового розслідування.

Добавлено: 17-11-2021, 09:00
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх