У двох запорізьких школах облаштували два укриття за кошти благодійників (ФОТО, ВІДЕО)

У двох школах Запоріжжя завершилося облаштування укриттів, які були відремонтовані та оснащені всім необхідним за кошти благодійного фонду.


Під час ремонту в укриттях навчальних закладів був проведений капітальний ремонт стін, стелі та підлоги, облаштування санвузлів, яких раніше не було, встановлення системи вентиляції, забезпечення водопостачання. Також для приміщень закупили все необхідне: парти, стільці, монітор, кінопроєктор. Одне з укриттів вже використовують вчителі для дистанційного онлайн-навчання.

“У відремонтованих приміщеннях є можливість одночасно розмістити 3 класа. Оновлене укриття розраховано на 400 дітей - там можна проводити заняття”, - розповів журналістам “Паноптикон” директор Запорізького НВОК № 110 Аркадій Демченко.

Облаштування укриттів проходило в рамках проекту “Freedom Space” , який реалізує благодійний фонд «Допоможемо разом», заснований народним депутатом Андрієм Богданцем, фінансує - міжнародний донор Freedom Holding Inc. Для Запоріжжя кошти вдалося залучити народному депутату Геннадію Касаю.

“З нуля було відбудовано близько 250 м2 тимчасових укриттів, раніше приміщення знаходилося в жахливому стані”, - розповів Геннадій Касай про облаштування укриттів в одній зі шкіл Запоріжжя.

Але, на думку запорізького народного депутата, на жаль, ця ініціатива не вирішує проблему на глобальному рівні: багато укриттів у Запоріжжі досі знаходиться у жахливому стані. Тому він закликає міську владу, благодійників, соціально відповідальний бізнес вирішувати цю проблему.

“Наша амбітна мета - щоб усі укриття в Запоріжжі було відремонтовані”, - розповів Касай.

Варто зауважити, що на сховища, які були відремотовані у двох школах Запоріжжя, не витрачено жодної копійки з державного або місцевого бюджетів.

Всього в рамках Freedom Space облаштовуються комфортні укриття в трьох десятках шкіл та дитячих садочків. Проєкт охоплює різні міста України від Тернополя та Хмельницького до Харкова та Запоріжжя.У двох запорізьких школах облаштували два укриття за кошти благодійників (ФОТО, ВІДЕО)
Якщо Ви ще не підписані на наш новий Telegram-канал, скоріше переходьте за посиланням - Паноптикон
Добавлено: 5-10-2023, 14:17
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх