СБУ встановила ще 4 зрадників, які допомагають окупантам на ТОТ Запорізької області

Співробітники Служби безпеки зібрали докази добровільної співпраці з ворогом ще 4 зрадників, які обіймають «посади» в органах місцевої влади на тимчасово окупованих територіях.


Зокрема, підозру від СБУ отримала мешканка Михайлівки, колишня працівниця соціальної сфери, яка була звільнена ще у 2016 році.

З початком широкомасштабного вторгнення вона підтримала російських загарбників та пішла з ними на співпрацю. За це її призначили начальником «Михайлівського управління соціального захисту міністерства праці та соціальної політики».

На цій «посаді» вона виконувала завдання кремля щодо переналаштування соціальної сфери регіону під стандарти країни-агресора.

Маючи доступ до відповідної інформації, за її наказом були сформовані списки проукраїнськи налаштованих мешканців Михайлівського району. У них були вказані учасники АТО/ООС, військовослужбовці, співробітники правоохоронних органів. У подальшому ці матеріали вона особисто передала до «правоохоронних органів» окупаційної влади.

Ще однією ворожою поплічницею виявилась мешканка Новомиколаївки, яка очолила псевдоустанову – «Новомиколаївську сільську раду Токмацького району».

За вказівками окупаційної влади вона примушувала місцевих мешканців отримувати паспорти країни – агресора.

За добровільну співпрацю з ворогом також судитимуть мешканку села Новотроіцьке.

Прихильниця комуністичних ідей з початком широкомасштабного вторгнення зраділа приходу військових рф. В обмін на лояльне ставлення усіляко догоджала окупантам, за що була призначена заступником голови «Дмитрівської об’єднаної територіальної громади с. Новотроіцьке с. Полоузівка».

Ще один колаборант – мешканець Токмака, теж з початком окупації півдня України активно співпрацює із ворогом. Він погодився обійняти посаду першого заступника голови у незаконному органі влади, окупаційній адміністрації держави-агресора рф, мовою оригіналу – «Военно-гражданской администрации г. Токмак Запорожской области».

На цій «посаді» він займається розподіленням грошових коштів для забезпечення життєдіяльності окупаційної адміністрації та формує кошторис «бюджетних» видатків для матеріально-технічного забезпечення окупантів.

На своїх «посадах» зрадники усіляко сприяють діяльності окупаційної влади, беруть активну участь в організації та проведенні пропагандистських акцій, на яких активно агітують земляків підтримувати окупантів.

Вони свідомо надають сприяння окупантам в управлінні захопленими об’єктами житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, транспорту і зв’язку, що перебувають у комунальній власності.

Слідчі СБУ заочно повідомили усім фігурантам про підозри. Обвинувальні акти скеровано до суду.
Добавлено: 8-12-2023, 14:21
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх