Мелітопольська команда вдало виступила на чемпіонаті України з богатирського багатоборства (ФОТО, ВІДЕО)

В неділю, 24 грудня, у місті Дніпро пройшов VI чемпіонат України з богатирського багатоборства в розділі «сила хвату». Організували та провели змагання Федерація найсильніших атлетів України та перетягування канату та управління фізичної культури та спорту мелітопольської міськради. Вагомий внесок в проведення змагань зробив представник федерації у місті Дніпро Дмитро Грунський, який узяв на себе підготовку матеріальної бази змагань.


Мелітопольська команда вдало виступила на чемпіонаті України з богатирського багатоборства (ФОТО, ВІДЕО)У стартах взяли участь атлети з багатьох регіонів України. Змагалися у трьох класичних вправах на силу хвату: Silver Bullet – утриманні кулі з вагою у спеціальному еспандері Captain of crush, Rolling Thunder – піднятті ваги з широкою ручкою, яка обертається, та Axle Deadlift – становій тязі штанги з широким грифом. Вправи розраховані на силу хвату атлетів, і цей показник є визначальним у всіх трьох дисциплінах. Як зазначила старший рефері чемпіонату Людмила Гайдученко, від початку війни в Україні не проводились старти подібного масштабу з сили хвату. Але тепер прославлена спортсменка впевнена – цей спорт розпочав своє поступове відновлення в нашій країні.
«Сьогодні тут зібралися дуже сильні атлети, але є і зовсім новачки, які роблять свої перші кроки в цьому виді спорту. Спорт цей прийшов до нас зі Сполучених штатів Америки. Перший чемпіонат світу відбувся у 2011 році і з тих пір проходить щорічно. В Україні дуже багато видатних атлетів, чемпіонів та рекордсменів світу. За результатами цього старту буде сформована збірна команда України для участі в наступному чемпіонаті світу».


Керівник управління фізичної культури та спорту мелітопольського міськвиконкому Валерій Газаєв відмітив, що раніше подібні змагання зазвичай проводилися у Мелітополі.

«В цьому році, не зважаючи на повномасштабне вторгнення росії та тимчасову окупацію Мелітополя, підтримка мелітопольської міської влади залишається незмінною, але проводимо старти через вимушені обставини в місті Дніпро. В чергове я дякую нашим героїчним захисникам. Завдяки ним в Україні спорт продовжує жити та розвиватися, і навіть спорт Мелітополя».


Прес-служба Федерації найсильніших атлетів України та перетягування канату і у попередніх публікаціях підкреслювала незмінне кредо мелітопольських богатирів – якщо неможливо провести змагання на рідній землі, то змагання проводяться у будь якому іншому придатному для спортивних заходів місті. Адже попри війну українські спортсмени повинні продовжувати брати участь у змаганнях, відбиратися до збірної команди країни та відстоювати честь українського спорту в тому числі і на міжнародній арені.

До речі, у складі мелітопольців є і діючий ветеран-рятувальник ДСНС Роман Корбут, а також діючий поліцейський офіцер громади мелітопольського району Дмитро Бєсєдін.

«Я дуже радий що у мене є можливість приймати участь у цих змаганнях – розповідає про себе офіцер поліції Дмитро Бєсєдін. – Звісно хочеться показати найкращий результат, але через те що моє рідне місто Мелітополь знаходиться в окупації, у мене немає можливості приділяти достатньо часу тренуванням, тому на дуже високий результат я не розраховую. Але все ж таки будемо боротися. Я дуже радий зустрітися зі своїми товаришами та друзями. З деякими я не бачився вже майже два роки. І вся ця атмосфера гарної спортивної «заруби», вона дарує класні емоції».


Роман Корбут у підсумку став кращим у вправі Rolling Thunder серед майстрів (40 та більше років), а Дмитро Бєсєдін в цій же вправі став третім серед чоловіків понад 105 кг. Свій внесок до скарбнички мелітопольської команди також зробили Людмила Цівун, Валерія Семенько, Анастасія Кандаурова, Ілля Дребот та Валерій Газаєв.Справжньою прикрасою змагань став виступ дніпровського спортсмена Дмитра Грунського. Атлет, який виступає в категорії до 80 кг. зумів встановити абсолютний рекорд України у вправі Silver Bullet, утримуючи кулю в еспандері Captain of crush 3 протягом цілих 43,03 секунд. Команда Всеукраїнської Федерації Армліфтингу, яку очолює Дмитро, і зайняла першу сходинку командного заліку. На другому місці розмістилася команда Мелітополя під керівництвом Валерія Газаєва. Трійку лідерів командного заліку закрила команда відомого дніпровського тренера та спортсмена Миколи Прєжина Prezhyn Team.
Добавлено: 25-12-2023, 19:48
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх