Пітчинг ідей до проєкту змін, які творить молодь, Upshift пройшов у Запоріжжі
У Запоріжжі відбувся чотириденний буткемп від програми UPSHIFT. Це вже пʼята хвиля інтенсиву, в якому підлітки та молодь міста й регіону обирають чутливі теми та пропонують рішення у вигляді проєктних ініціатив. Про це повідомила секретар Запорізької міськради Регіна Харченко, яка побувала на пітчингу ідей проєкту.Як повідомляється, команди від нового потоку Upshift запропонували ідеї: створення мобільного медіапростору для просування україномовного контенту; психологічна допомога дітям, які отримали інвалідність внаслідок збройної агресії рф; інтеграція внутрішньо переміщених осіб через спортивні заходи; підвищення обізнаності про вірус папіломи людини.
Фото: Regina Harchenko | Telegram