Окупанти планують масове переселення близько 50 тисяч росіян на тимчасово захоплені території Запорізької області

Загарбники з рф заявляють про переселення не менш ніж 10 тисяч фахівців з сімʼями, в тому числі учасників російсько-української війни на території тимчасово захопленої Запорізької області. Це становитиме близько 50 тисяч росіян. Про це написали в «Бердянськ. Сьогодні».

Як повідомляється, у межах програми так званого гауляйтера балицького «Запорізька цілина» планується залучити до регіону 5 тисяч фахівців сфери туризму та індустрії гостинності, 2 тисячі фахівців для сільського господарства, 2 тисячі фахівців творчих індустрій, понад 1 тисячі IT-фахівців, а також 30 тисячі членів їх сімей. Крім того, планують перевезти 3 тисячі підприємців.

«Це політика насильницької зміни етнічного складу мешканців тимчасово окуповані території. Обіцяють «сприятливі умови для життя» – очевидно за рахунок майна українців, які виїхали або не зуміли довести право власності на житло чи землю. Насильницька зміна етнічного складу окупованої території - це злочин. Він підпадає під одну з ознак геноциду» — заявив голова ЗОВА Іван Федоров.

Фото: Бердянськ. Сьогодні
Бердянськ, тимчасово окуповані території, Запорізька область
Добавлено: 13-06-2024, 01:05
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх