У Заводському районі Запоріжжя відкрили сьому «підземну школу»
У Запоріжжі запрацювала сьома в області та перша у Заводському районі підземна школа, розрахована на 1000 учнів.Про це повідомив на своїй сторінці Іван Федоров.
Новий навчальний простір площею понад 1300 кв. м має 15 навчальних аудиторій, медичний кабінет, буфет та лаунж-зону. Школа обладнана сучасною вентиляцією, відеоспостереженням, пожежною сигналізацією та пристосована для дітей з інвалідністю.
Заклад є автономним і дозволяє проводити навчання у дві зміни, а також приймати дітей із розташованого поруч дитсадка.
У 2025 році в області планують відкрити ще 25 подібних укриттів-шкіл.