Олімпіада-2022: Усі результати українців у 12-й день Ігор у Пекіні

Про це повідомляє Еспресо.TV.

У біатлоні жіноча збірна України змагалася у естафеті 4×6 км. Наша команда була відкинута на 16-те місце та вибула з боротьби за медалі вже на другому етапі через штрафне коло, яке заробила Юлія Джима.

Інші українки — Ірина Петренко, Анастасія Меркушина та Олена Білосюк стріляли бездоганно та не використали жодного запасного патрона. Проте, вище сьомого місця наша команда піднятися не змогла.

Між тим, сьоме місце виявилося найкращим результатом всієї олімпійської збірної України в Пекіні. Естафетна команда перевершила досягнення Джими у спринті, де вона фінішувала восьмою.

У лижних гонках українки Юлія Кроль та Марина Анцибор не змогли подолати півфінал у командних змаганнях зі спринту. У своєму заїзді українки фінішували на останньому, дев’ятому, місці та припинили боротьбу після першого раунду.

У гірських лижах, українець Іван Ковбаснюк завершив виступи у Пекіні змаганнями у слаломі. Він зійшов у першій спробі та достроково припинив боротьбу.

Таким чином, найкращий результат на Олімпіаді-2022 Ковбаснюк показав у комбінації, де став 14-м. У швидкісному спуску українець виявився 33-м, а в супергіганті — 32-м.

За матеріалами: Еспресо
Добавлено: 16-02-2022, 13:00