Регіна Харченко запропонувала свої нововведення, аби Запоріжжя вилучили зі списку «непрозорих» міст

Виконувачка обов'язків мера Запоріжжя Регіна Харченко запропонувала свій перелік справ, які потрібно зробити, аби вилучити його зі списку непрозорих міст України. Секретар міськради пропонує залишати свої пропозиції, зауваження, напрацювання. Про це Регіна Харченко повідомила на своїй сторінці.

Секретар міськради зазначає, що завдяки цим порадам «можна виправити шляхом запровадження досі не відомих для нашої громади інструментів, які теоретично допомогли б місцевій владі стати хоч трішки прозорішою».

У список входять оприлюднювати усі протоколи засідань постійних комісій на сайті, протоколи засідань виконавчого комітету, надавати раз в квартал поточного року актуальні «Титульні списки на проведення капітального та поточного ремонту, будівництва, реконструкції та благоустрою» для заповнення на порталі data.gov.ua.

Також у список увійшло оприлюднювати повні назви проектів рішень у сфері земельних відносин, не пізніше ніж за 24 години до дня проведення сесії (тобто усі земельні ділянки, усіх майбутніх орендарів і т.д), публікувати звіти міського голови (поки вакантна посада), заступників, керівників департаментів за кожне півріччя та оновлений перелік договорів про оренду земельних ділянок за 2023-2024 роки (і за усі наступні).

Більше рекомендацій написано в дописі Регіни Харченко.

Фото: Regina Harchenko | Facebook
Запоріжжя, Запорізька міськрада, звіт
Добавлено: 14-05-2024, 21:46
1

Похожие публикации


Комментарии (1)

avatar
0
#1 Олександр
  • Пані Регіна Харченко, добрий день. Звертаюсь з надією , що НАРЕШТІ буде вирішено питання в наданні послуг з перевезення пасажирів, А саме- водії , ОСОБЛИВО маршруток, не виконують вимог ПДР Ст. 5.1., посадка- висадка пасажирів на тротуар, спілкуються ВИКЛЮЧНО язиком вбивці українського народу, не ввічливі, не завжди впускають льготників, не об'являють зупинки. Дякую 

Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх