Проїзд у тролейбусах та автобусах коштуватиме 10 гривень, – Харченко

У виконавчому комітеті Запорізької міської ради прийняли понад 70 рішень стосовно сфер освіти, медицини, житлово-комунального господарства, благоустрою міста, соціального захисту населення, громадського транспорту. Про це написала секретар міськради Регіна Харченко.

За словами Регіни Харченко, через тривалий безплатний проїзд у тролейбусах комунальне підприємство "Запоріжелектротранс" опинилося на межі банкрутства. Відсьогодні встановили платний проїзд у розмірі 10 грн для тролейбусів та автобусів. Це рішення допоможе нам покращити стан наявного транспорту та закупити необхідні для ремонту матеріали. Люди, які мають пільги, продовжають користуватися міським транспортом безплатно.

Крім цього встановили розмір плати та пільг на навчання учнів мистецьких шкіл міста Запоріжжя на 2024-2025 навчальний рік, прийняли рішення про демонтаж 22 кіосків без належних дозвільних документів.

На завтрашню сесію винесли питання фінансування програми обороноздатності, облаштування укритів і захисних споруд, ремонту міських доріг і тротуарів, програми соцзахисту людей.
Фото: Regina Harchenko
Запорізька міськрада, Запоріжжя, транспорт
Добавлено: 4-06-2024, 23:42
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх