У Запоріжжі після перевірок стану відновлення укриттів в закладах освіти - школи можуть перейти на змішану форму навчання

Після завершення ремонтних робіт та надання фахівцями ДСНС дозволу на експлуатацію, буде прийматися рішення щодо переходу закладів на змішану форму навчання.


Про це повідомляє голова ЗОВА Юрій Малашко.

"Доручив Управлінню капітального будівництва ОДА та робочій групі “Прозорість та підзвітність” провести ретельну перевірку об’єктів на дотримання темпів, якості будівництва та використання коштів субвенції", - написав Малашко у Телеграм.

Згідно реєстру захисних споруд в області, за рахунок зменшення загальної чисельності сховищ, збільшився відсоток їх готовності (з 46% до 72%): містом виключено понад 600 споруд, а включено лише 29.

Як відомо, у двох школах Запоріжжя завершилося облаштування укриттів, які були відремонтовані та оснащені всім необхідним за кошти благодійного фонду. Під час ремонту в укриттях навчальних закладів був проведений капітальний ремонт стін, стелі та підлоги, облаштування санвузлів, яких раніше не було, встановлення системи вентиляції, забезпечення водопостачання. Також для приміщень закупили все необхідне: парти, стільці, монітор, кінопроєктор. Одне з укриттів вже використовують вчителі для дистанційного онлайн-навчання.

Крім того,як писав раніше "Паноптикон", на обладнання, поточний та капітальний ремонти укриттів та бомбосховищ (зокрема у навчальних закладах) в Запорізькій області будуть виділені додаткові кошти — приблизно 97 млн грн.

Якщо Ви ще не підписані на наш новий Telegram-канал, скоріше переходьте за посиланням - Паноптикон
Добавлено: 4-12-2023, 19:49
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх